خدا را شاکریم که به حول و قوه ی الهی مدت 35 سال از طبخ انواع غذاهای ایرانی، پذیرایی و خدمت به عموم جامعه بالاخص خدمت به زائرین بیت الحرام و عتبات عالیات می گذرد.در این خصوص با کسب تجارب بسیار مفید و ارزنده، همچنین به روز بودن با علوم متعدد صنایع غذایی ما را بر آن داشت تا در جهت خدمت رسانی به زائرین آقا علی بن موسی الرضا(ع) که از اقصی نقاط عالم مشرف می شوند دین خود را هرچند ناچیز ادا نمائیم

در این خصوص فراپخت، اولین و بزرگترین کارخانه غذای گرم در کشور را تاسیس نموده ایم. تولیدات این کارخانه انواع خورش، کباب ، برنج و غذا های خاص سنتی به صورت مکانیزه می باشد. استفاده از مواد اولیه مرغوب، تحت شرایط بهداشتی و یکسان سازی پخت با کیفیت مطلوب و کمیت مشخص همیشه در راس امور مد نظر بوده است. این شرکت گامی در ارائه محصولات متنوع در بسته بندی مدرن بوده است.


این کارخانه مجهز به پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های تمام اتومات برگرفته از تکنولوژی روز دنیا توسط اساتید مجرب پخت و پز و بهداشت و کنترل کیفیت با ظرفیت 75000 پرس در روز ، توسط معاون اجرایی ریاست جمهوری جناب آقای دکتر شریعتمداری در تاریخ 11/9/1395 به بهره برداری رسید.امید است در ضل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم حضرت مهدی (ع) مورد قبول پروردگار بزرگ قرار گیرد.


رزومه فراپخت

اطلاعات تماس

کارخانه:

مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، صنعت پنج،پلاک 206

تلفن :31539-051

 واحد فروش:

مشهد، بلوار جانباز، جانباز 5.1 ، برج مروارید ، طبقه چهاردهم ، واحد 1  

تلفن:37054051-051