هتل ها و هتل آپارتمان ها

ارائه انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و عربی درقالب منوهتل ها براساس آنالیز پیشنهادی هتل داران گرامی که به صورت فله یا بسته بندی توسط ماشین های گرمخانه دار تا محل مورد نظر حمل میگردد

 

فروش آزاد یا متفرقه

در صورت ثبت سفارش 24 الی 48 ساعت قبل از مجالس چنانچه آمار بالای 150 پرس باشد می توانید برای سفارش اقدام نمایید و پس از آن به صورت بسته بندی یا قله تحویل بگیرید

موسسات خیریه و هیئت های مذهبی

آمادگی خدمت رسانی به موسسات خیریه و هیئت های مذهبی با سه درجه کیفی متفاوت با نازلترین قیمت و کیفیت بالا میباشد.

باغ تالار ها

ارائه انواع غذا های ایرانی با بالاترین سطح کیفیت نظیر گوسفند شکم پر، بوقلمون شکم پر، گوشت بره و ... با نازلترین قیمت می باشد.این غذا ها توسط هیتر هایی که 80 درجه گرما دارند حمل می گردد و باعث می شود که غذا تا زمان سرو داغ باشد که با استفاده از این تکنولوژی دیگر نیازی با وجود دیگ های سنتی و شارژ مجدد غذای درون آن نمی باشد.

دانشگاه

 امکان تولید غذا های متفاوت با آنالیز های مختلف دانشگاه ها

شرکت های هواپیمایی و ریلی

قابلیت ارائه پک های پذیرایی و عصرانه سرد و گرم دربسته بندی های شکیل ،غذای پرسنلی،غذای لحظه آخری را دارا میباشیم.علاوه بر این،فراپخت توانایی جایگزینی پک غذای سرد یا گرم با نازل ترین قیمت با پک پذیرایی عصرانه در بسته بندی های شکیل میباشد.

بیمارستانها

: فراپخت توانالی تولید غذا با آنالیز خود بیمارستان اعم از پرسنل،بیمار و همچنین غذای گاواژ و رژیمی تولید کند. غذا ها توسط هیتر و باکس ، چه به صورت فله یا بسته بندی جهت رفاه حال مشتریان گرامی با بالاترین سطح کیفیت و همچنین با ماشین های گرمخانه دار تا محل مورد نظر مشتری حمل میگردد.

کارخانجات

برای کارخانجات 3 منوبا آنالیز های  متفاوت طراحی کرده ایم و همچنین  منوی ویژه ای تدبیر کردیم که برای 14 روز غذا های متنوع  و با حد اقل  قیمت به طور  میانگین کل در نظر گرفته ایم که این منو برای کارخانجاتی مورد استفاده قرار می گیرد که از تعداد بالای پرسنل برخوردار است و حد اقل بودجه را برای این منظور در نظر گرفته اند. غذا ها توسط هیتر و باکس ، چه به صورت فله یا بسته بندی جهت رفاه حال مشتریان گرامی با بالاترین سطح کیفیت و همچنین با ماشین های گرمخانه دار تا محل مورد نظر مشتری حمل میگردد.

ادارات و ارگان های نظامی

 

: طی نظر سنجی به عمل آمده از پرسنل ادارات و ارگان ها ،این نتیجه حاصل شد که دلیل عمده نا رضایتی ها،  وجود غذا های تکراری در طول هفته می باشد ،به همین خاطر  با مشاوره  کارشناسان تغذیه از بابت رعایت مصرف  گوشت سفید و قرمز و همچنین غذا های خورشی  و کبابی ، منوی 14 روزه ای طراحی گردید که در این منو  غذای تکراری وجود ندارد و در 3 درجه کیفی متفاوت ارائه شده است.غذا ها توسط هیتر و باکس ، چه به صورت فله یا بسته بندی جهت رفاه حال مشتریان گرامی با بالاترین سطح کیفیت و همچنین با ماشین های گرمخانه دار تا محل مورد نظر مشتری حمل میگردد.

 

اطلاعات تماس

کارخانه:

مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز یک، صنعت پنج،پلاک 206

تلفن :31539-051

 واحد فروش:

مشهد، بلوار جانباز، جانباز 5.1 ، برج مروارید ، طبقه چهاردهم ، واحد 1  

تلفن:37054051-051